SMAJ58A-13-F
- 型號描述:
93.6V Clamp 4.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
- 型號:
- SMAJ58A-13-F
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AC, SMA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 58V
- Supplier Device Package
- SMA
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 93.6V
- Power - Peak Pulse
- 400W