SMAJ54AQ-13-F
- 型號描述:
87.1V Clamp 4.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMA
- 型號:
- SMAJ54AQ-13-F
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.6A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 54V
- Supplier Device Package
- SMA
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 60V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 87.1V
- Power - Peak Pulse
- 400W