SMAJ48CAQ-13-F
- 型號描述:
77.4V Clamp 5.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
- 型號:
- SMAJ48CAQ-13-F
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 5.2A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 48V
- Supplier Device Package
- SMA
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 53.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 77.4V
- Power - Peak Pulse
- 400W