SMAJ28CAQ-13-F
型號描述:
45.4V Clamp 8.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
型號:
SMAJ28CAQ-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
28V
Voltage - Breakdown (Min)
31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
45.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.8A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Applications
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)