SMAJ28A-13-F
型號描述:
45.4V Clamp 8.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
型號:
SMAJ28A-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
28V
Supplier Device Package
SMA
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
45.4V
Power - Peak Pulse
400W