SMAJ22AQ-13-F
型號描述:
35.5V Clamp 11.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 400W Transient Voltage Suppressor
型號:
SMAJ22AQ-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
原廠包裝量:
5000
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
22V
Voltage - Breakdown (Min)
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
11.2A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)