SMAJ200CA-13-F
型號描述:
324V Clamp 1.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 200VWM 324VC SMA
型號:
SMAJ200CA-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
200V
Voltage - Breakdown (Min)
224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
324V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1.2A
Power - Peak Pulse
400W