SMAJ14A-13-F
- 型號描述:
23.2V Clamp 17.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA
- 型號:
- SMAJ14A-13-F
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 14V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 23.2V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 17.2A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)