SMAJ130A-13-F
型號描述:
209V Clamp 1.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
TVS DIODE 130VWM 209VC SMA
型號:
SMAJ130A-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
130V
Voltage - Breakdown (Min)
144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
209V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1.9A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)