SBR20U40CTFP
- 型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 40 V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
DIODE ARRAY SBR 40V 10A ITO220AB
- 型號:
- SBR20U40CTFP
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Package / Case
- TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- 10A