P4SMAJ18ADF-13
- 型號描述:
29.2V Clamp 13.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount D-Flat
TVS DIODE 18VWM 29.2VC D-FLAT
- 型號:
- P4SMAJ18ADF-13
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 18V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 29.2V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 13.7A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)