NX5427001Z
- 型號描述:
27 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCSL SMD
- 型號:
- NX5427001Z
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 27 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- HCSL
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- ±25ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 70mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.053" (1.35mm)