NX5-D700A
- 型號描述:
Reflective, Diffuse Optical Sensor 27.559" (700mm) Light-On
光電感測器 DIFFUSE LIGHT ON 24-240VAC - 12-240VDC 700MM RELAY
- 型號:
- NX5-D700A
- 品牌:
- Panasonic Industrial Automation
- 1
- Packaging
- Box
- Adjustment Type
- Adjustable
- Sensing Distance
- 27.559" (700mm)
- Sensing Method
- Reflective, Diffuse
- Operating Temperature
- -20°C ~ 55°C
- Output Configuration
- Light-On
- Voltage - Supply
- 12V ~ 240V, 24V ~ 240V
- Response Time
- 10ms
- Ingress Protection
- IP66
- Cable Length
- 78.74" (2m)