NX5427001Z
型號描述:
27 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCSL SMD
型號:
NX5427001Z
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
27 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCSL
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±25ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
70mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)