0402HP-220EKTS
- 型號描述:
22 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 800 mA 160mOhm 0402 (1005 Metric)
FIXED IND 22NH 800MA 160 MOHM
- 型號:
- 0402HP-220EKTS
- 品牌:
- Delta Electronics/Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ceramic
- Inductance
- 22 nH
- Tolerance
- ±10%
- Current Rating (Amps)
- 800 mA
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 160mOhm
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 3.3GHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 250 MHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Supplier Device Package
- 0402
- Size / Dimension
- 0.045" L x 0.028" W (1.15mm x 0.70mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)