IHLP1212BZEV1R0M5A
- 型號描述:
1 μH Shielded Molded Inductor 5.73 A 30.17mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP1212BZEV1R0M5A
- 品牌:
- DALE (VISHAY)
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.140" L x 0.130" W (3.56mm x 3.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- DC Resistance (DCR)
- 30.17mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 81MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 3.64A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance
- 1 µH
- Current Rating (Amps)
- 5.73 A