PPRO30-26.000
型號描述:
26 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V Module Adapter, SMA M to F
TCXO 振盪器
型號:
PPRO30-26.000
品牌:
Crystek Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
TCXO
Frequency
26 MHz
Function
Output
Clipped Sine Wave
Voltage - Supply
3V
Frequency Stability
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C
Current - Supply (Max)
2mA
Ratings
Mounting Type
Free Hanging
Package / Case
Module Adapter, SMA M to F
Size / Dimension
0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm)