首頁 > Cree LED代理商 > XFL10K-H0-0000-0B0B0A0E2
影像僅供參考,以產品規格為準
XFL10K-H0-0000-0B0B0A0E2
型號描述:
白色LED XLamp XFL10K Gen 1 Light Emitting Diode
型號:
XFL10K-H0-0000-0B0B0A0E2
品牌:
Cree LED
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Color
White, Cool
CCT (K)
5700K
Flux @ 85°C, Current - Test
Flux @ 25°C, Current - Test
4032lm (Typ)
Current - Test
4.2A
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
5.7V
Lumens/Watt @ Current - Test
168 lm/W
CRI (Color Rendering Index)
70
Current - Max
32A
Viewing Angle
130°
Grade
Qualification
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, No Lead
Supplier Device Package
2-SMD
Size / Dimension
0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max)
0.044" (1.13mm)