XFL10K-00-0000-0B0B0A0E1
- 型號描述:
LED Lighting XLamp? XFL White, Cool 6500K 5.7V 4.2A 150° 2-SMD, No Lead
XLAMP XFL10K GEN 1 LIGHT EMITTIN
- 型號:
- XFL10K-00-0000-0B0B0A0E1
- 品牌:
- Cree LED
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
數量:
- Color
- White, Cool
- CCT (K)
- 6500K
- Flux @ 85°C, Current - Test
- Flux @ 25°C, Current - Test
- 4100lm (Typ)
- Current - Test
- 4.2A
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 5.7V
- Lumens/Watt @ Current - Test
- 171 lm/W
- CRI (Color Rendering Index)
- 70
- Current - Max
- 32A
- Viewing Angle
- 150°
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 2-SMD
- Size / Dimension
- 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.211" (5.35mm)