PBA600F-15-U
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 15V 85 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 15V
- 型號:
- PBA600F-15-U
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1
- 15V
- Current - Output 1
- 43 A
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Efficiency
- 82%
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Size / Dimension
- 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)