首頁 > Cosel代理商 > PBA600F-15-CF3
影像僅供參考,以產品規格為準
PBA600F-15-CF3
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 15V 85 ~ 264 VAC Input
機箱式電源 600W 15V 43A Reverse Air Exhaust
型號:
PBA600F-15-CF3
品牌:
Cosel
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Number of Outputs
1
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 6
Current - Output 1
43 A
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Isolation
3 kV
Efficiency
82%
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)