PBA300F-24-F3
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V
- 型號:
- PBA300F-24-F3
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1
- 24V
- Current - Output 1
- 14 A
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Efficiency
- 82%
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Size / Dimension
- 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm)