PBA1500F-24
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V 1680W
- 型號:
- PBA1500F-24
- 品牌:
- Cosel USA, Inc.
數量:
- Type
- Enclosed
- Number of Outputs
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 70 A
- Power (Watts)
- 1680W
- Applications
- ITE (Commercial)
- Efficiency
- 87%