PBA1500F-24-F3
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V 1680W
- 型號:
- PBA1500F-24-F3
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1
- 24V
- Current - Output 1
- 70 A
- Power (Watts)
- 1680W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Efficiency
- 87%
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Size / Dimension
- 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)