首頁 > Cosel USA, Inc.代理商 > PBA1000F-24-F3
影像僅供參考,以產品規格為準
PBA1000F-24-F3
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V
型號:
PBA1000F-24-F3
品牌:
Cosel USA, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Number of Outputs
1
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 6
Current - Output 1
44 A
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Isolation
3 kV
Efficiency
86%
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)