首頁 > Cosel USA, Inc.代理商 > NAH-10-221-D
影像僅供參考,以產品規格為準
NAH-10-221-D
型號描述:
Single Phase EMC/EMI Line Filter 10 A 250V 250V Single Stage Terminal Block
LINE FILTER 250VAC/VDC 10A DIN
型號:
NAH-10-221-D
品牌:
Cosel USA, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Filter Type
Single Phase
Configuration
Single Stage
Voltage - Rated DC
250V
Voltage - Rated AC
250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
250 V
Current
10 A
Frequency - Operating
Applications
General Purpose
Approval Agency
cURus, VDE
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C