NAH-10-000-D
- 型號描述:
- 功率線濾波器 AC 1-250 / DC250 10A 5 uA/ 10 uA max
- 型號:
- NAH-10-000-D
- 品牌:
- Cosel
數量:
- Packaging
- Box
- Inductance
- Filter Type
- Single Phase
- Mounting Type
- DIN Rail
- Configuration
- Single Stage
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Termination Style
- Terminal Block
- Applications
- General Purpose
- Approval Agency
- cURus, VDE
- Voltage - Rated DC
- 250V
- Voltage - Rated AC
- 250V
- Frequency - Operating
- Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
- 250 V
- Current
- 10 A