SMAJ20CA-HF
- 型號描述:
32.4V Clamp 12.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ20CA-HF
- 品牌:
- Comchip Technology
數量:
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 12.3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 20V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 32.4V
- Power - Peak Pulse
- 400W