3.0SMCJ18A-HF
- 型號描述:
29.2V Clamp 102.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
- 型號:
- 3.0SMCJ18A-HF
- 品牌:
- Comchip Technology
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 18V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 29.2V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 102.7A
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)