445I23D25M00000
- 型號描述:
25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
- 型號:
- 445I23D25M00000
- 品牌:
- CTS-Frequency Controls
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.053" (1.35mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 25 MHz