445I23D25M00000
型號描述:
25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
液晶元件 25MHz +/-20ppm 18pF -40C +85C
型號:
445I23D25M00000
品牌:
CTS Electronic Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Frequency
25 MHz