首頁 > Bourns代理商 > SRN6045TA-221M
影像僅供參考,以產品規格為準
SRN6045TA-221M
型號描述:
220 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 600 mA 900mOhm Nonstandard
型號:
SRN6045TA-221M
品牌:
Bourns
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Inductance
220 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
600 mA
Current - Saturation (Isat)
880mA
DC Resistance (DCR)
900mOhm
Q @ Freq
15 @ 1MHz
Frequency - Self Resonant
5MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)