SMAJ10CA
- 型號描述:
17V Clamp 23.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ10CA
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AC, SMA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 23.5A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 10V (Max)
- Supplier Device Package
- DO-214AC
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 11.7V (Typ)
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 17V
- Power - Peak Pulse
- 400W