首頁 > Bourns Inc.代理商 > MOV-07D431KK
影像僅供參考,以產品規格為準
MOV-07D431KK
型號描述:
430 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
型號:
MOV-07D431KK
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Maximum AC Volts
275 V
Maximum DC Volts
350 V
Varistor Voltage (Min)
387 V
Varistor Voltage (Typ)
430 V
Varistor Voltage (Max)
473 V
Current - Surge
1.2 kA
Energy
28J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
138 pF @ 1 kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Features
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 7mm