首頁 > Bourns Inc.代理商 > MF-MSMF075/24-2
影像僅供參考,以產品規格為準
MF-MSMF075/24-2
型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750 mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
型號:
MF-MSMF075/24-2
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Polymeric
Voltage - Max
24V
Current - Hold (Ih) (Max)
750 mA
Current - Trip (It)
1.5 A
Current - Max
40 A
Time to Trip
200 ms
Resistance - Initial (Ri) (Min)
110 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
450 mOhms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Grade
Automotive
Qualification
Ratings
AEC-Q200
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1812 (4532 Metric), Concave
Size / Dimension
0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.033" (0.85mm)