CMF-SDP35-2
- 型號描述:
Ceramic PTC Resettable Fuse 230V (600V Int) 110 mA Ih Surface Mount 4-SMD Cube
PTC RESET FUSE 230V 110MA 4SMD
- 型號:
- CMF-SDP35-2
- 品牌:
- Bourns Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD Cube
- Size / Dimension
- 0.433" L x 0.354" W (11.00mm x 9.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Ceramic
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- Current - Hold (Ih) (Max)
- 110 mA
- Current - Trip (It)
- 230 mA
- Voltage - Max
- 230V (600V Int)
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.453" (11.50mm)
- Current - Max
- 4.6 A
- Time to Trip
- 60 ms
- Resistance - 25°C (Typ)
- 35 Ohms