首頁 > Bel Power Solutions代理商 > VMS-300A-24-CNF
影像僅供參考,以產品規格為準
VMS-300A-24-CNF
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 90 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V 200W
型號:
VMS-300A-24-CNF
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Number of Outputs
1
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
Current - Output 1
8.33 A
Power (Watts)
200W (300W Forced Air)
Applications
Medical
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
93.5%
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
5.35" L x 3.46" W x 1.59" H (136.0mm x 88.0mm x 40.4mm)