VGS-150C-12
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC Input
AC/DC CONVERTER 12V 150W
- 型號:
- VGS-150C-12
- Type
- Enclosed
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC
- Voltage - Output 1
- 12V
- Current - Output 1
- 12.5 A
- Power (Watts)
- 150W
- Voltage - Isolation
- 4 kV
- Efficiency
- 86%
- Operating Temperature
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Features
- Adjustable Output, Universal Input
- Size / Dimension
- 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)