VGS-100W-12-B
- 型號描述:
Enclosed, Conformal Coated AC DC Converters 1 Output 12V 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 431 VDC Input
AC/DC CONVERTER 12V 102W
- 型號:
- VGS-100W-12-B
- 品牌:
- Bel Power Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Power (Watts)
- 102W
- Features
- Size / Dimension
- 5.08" L x 3.82" W x 1.18" H (129.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Voltage - Input
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 431 VDC
- Type
- Enclosed, Conformal Coated
- Operating Temperature
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Applications
- Household Appliances, ITE (Commercial)
- Approval Agency
- CE, cURus
- Efficiency
- 87%
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Isolation
- 4 kV
- Voltage - Output 5
- Voltage - Output 6
- Standard Number
- 60335-1; 62368-1
- Current - Output 1
- 8.5 A