PDSE1-S5-S12-M-TR
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input
DC DC CONVERTER 12V 1W
- 型號:
- PDSE1-S5-S12-M-TR
- 品牌:
- Bel Power Solutions
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- SCP
- Package / Case
- 8-SMD Module, 5 Leads
- Size / Dimension
- 0.52" L x 0.33" W x 0.29" H (13.2mm x 8.5mm x 7.3mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Isolated Module
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 5.5V
- Approval Agency
- CB Scheme, EN, IEC
- Efficiency
- 83%
- Current - Output (Max)
- 84mA
- Supplier Device Package
- Voltage - Input (Min)
- 4.5V
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Power (Watts)
- 1 W
- Number of Outputs
- Voltage - Isolation
- 1.5 kV