首頁 > CUI Inc.代理商 > PDSE1-S15-D15-M
影像僅供參考,以產品規格為準
PDSE1-S15-D15-M
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 34mA, 34mA 13.5V - 16.5V Input
DC/DC 轉換器 - SMD The factory is currently not accepting orders for this product.
型號:
PDSE1-S15-D15-M
品牌:
CUI Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
32
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
2
Voltage - Input (Min)
13.5V
Voltage - Input (Max)
16.5V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-15V
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
34mA, 34mA
Power (Watts)
1.02 W
Voltage - Isolation
1.5 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Efficiency
83%
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
10-SMD Module, 6 Leads
Size / Dimension
0.60" L x 0.33" W x 0.29" H (15.2mm x 8.5mm x 7.3mm)