PDS1-S5-S24-M-TR
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 4.5V - 5.5V Input
DC DC CONVERTER 24V 1W
- 型號:
- PDS1-S5-S24-M-TR
- 品牌:
- Bel Power Solutions
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Isolated Module
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input (Min)
- 4.5V
- Voltage - Input (Max)
- 5.5V
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Current - Output (Max)
- 42mA
- Power (Watts)
- 1 W
- Voltage - Isolation
- 1.5 kV
- Applications
- ITE (Commercial)
- Features
- SCP
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Efficiency
- 80%
- Package / Case
- 8-SMD Module, 5 Leads
- Size / Dimension
- 0.50" L x 0.33" W x 0.29" H (12.7mm x 8.3mm x 7.3mm)