首頁 > Bel Power Solutions代理商 > PCSA1-S12-S12-S
影像僅供參考,以產品規格為準
PCSA1-S12-S12-S
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 10.8V - 13.2V Input
DC DC CONVERTER 12V 1W
型號:
PCSA1-S12-S12-S
品牌:
Bel Power Solutions
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
10.8V
Voltage - Input (Max)
13.2V
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
84mA
Power (Watts)
1 W
Voltage - Isolation
1 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
SCP
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Efficiency
81%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
4-SIP Module
Size / Dimension
0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.2mm)