DQ12RB6FF50Q
型號描述:
光電感測器 WORLD-BEAM DQ12 Series: Fixed-Field; Range: 50 mm Cutoff; Input: 10-30 V dc; Output: DO (Dark Operate) Bipolar: 1 NPN; 1 PNP; 150 mm (6 in) 4-pi