DQ12RB6FF30Q5
型號描述:
光電感測器 WORLD-BEAM DQ12 Series: Fixed-Field; Range: 30 mm; Input 10-30 V dc; Output: DO (Dark Operate) Bipolar: 1 NPN; 1 PNP; M124-pin 150 mm (6 in) Pig