PLC30M0000/AA
型號描述:
30 Position Housing for Male Pins Connector Blue Free Hanging (In-Line) Power
BACKPLANE
型號:
PLC30M0000/AA
品牌:
Amphenol Positronic
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Housing for Male Pins
Connector Style
Power
Number of Positions
30
Pitch
0.197" (5.00mm)