PLC30M0000/AA
- 型號描述:
30 Position Housing for Male Pins Connector Blue Free Hanging (In-Line) Power
REC POWER CONN 30 M WIRES
- 型號:
- PLC30M0000/AA
- 品牌:
- Amphenol
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Connector Type
- Housing for Male Pins
- Connector Style
- Power
- Number of Positions
- 30
- Pitch
- 0.197" (5.00mm)