PLC24F0050/AA
- 型號描述:
24 Position Housing for Female Sockets Connector Blue Free Hanging (In-Line) Power
PLC24F0050/AA
- 型號:
- PLC24F0050/AA
- 品牌:
- Amphenol Positronic
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Connector Type
- Housing for Female Sockets
- Connector Style
- Power
- Number of Positions
- 24
- Pitch
- 0.197" (5.00mm)