PLC24F0050
- 型號描述:
24 Position Housing for Female Contacts Connector Blue Free Hanging (In-Line) Backplane
BACKPLANE HOUSING
- 型號:
- PLC24F0050
- 品牌:
- Amphenol Positronic
- 1
- Connector Type
- Housing for Female Contacts
- Connector Style
- Backplane
- Number of Positions
- 24
- Pitch
- 0.197" (5.00mm)