PL28X-200-50-5
型號描述:
1 Position Rectangular Plug Connector Crimp 1 AWG
電動車連接器 8.0 MM POWERLOK SINGLE WAY PLUG R/A FOR 50MM(2) X KEY WITHOUT HVIL
型號:
PL28X-200-50-5
品牌:
Amphenol Technical Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
60
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Shielded, Waterproof (Mated, IP67)
Connector Type
Plug
Contact Finish
Color
Orange
Mounting Type
Free Hanging (In-Line), Right Angle
Wire Gauge
1 AWG